Nieuws April 2026
09-04Barça - Atletico Madrid 0-2
FC Barcelona heeft zichzelf in een lastige positie gebracht na een 0-2 nederlaag tegen Atlético Madrid. De Catalanen waren lange tijd de betere ploeg en domineerden het spel, maar slaagden er niet in om hun overwicht om te zetten in doelpunten.
Het kantelpunt kwam vlak voor rust. Pau Cubarsí kreeg na een VAR-ingreep rood, waarna Julián Álvarez de vrije trap benut en Atlético op voorsprong zette. Met tien man werd het voor Barça een stuk moeilijker, al bleef het team na rust zoeken naar de gelijkmaker. Atlético deed wat het het beste kan: compact verdedigen en loeren op het moment. Dat moment kwam via invaller Alexander Sørloth, die de 0-2 binnenwerkte en de wedstrijd in het slot gooide.
Barcelona staat nu voor een zware opdracht in de return in Madrid, waar het minimaal twee keer moet scoren om nog kans te maken op de halve finale.
fcbarcelona.com
Gerelateerd nieuws
- 05-04 Atletico Madrid - Barça 1-2
- 03-04 Barça-dames simpel door!
- 22-03 Barça - Rayo Vallecano 1-0
- 19-03 Barça clashes met Atletico Madrid
- 18-03 Barça - Newcastle United 7-2



