Fan Club Barcelona

Over ons

Als voorzitter van de Fan Club Barcelona mag ik u, namens het bestuur en de redactie, van harte welkom heten op onze website. Ik wens u heel veel kijk-, lees- en luisterplezier.

Op deze pagina vindt u allerlei informatie over onze bijzondere fanclub. Ik vertrouw erop dat u net zo enthousiast wordt als wij dat al zijn.


Peter Goedbloed, voorzitter


Secretariaat

Voor alle zaken betreffende uw lidmaatschap kunt u terecht bij het secretariaat van de fanclub, welke (meestal) tijdens kantooruren bereikbaar is. Treft u bij het bellen van het secretariaat de voicemail, spreek dan duidelijk en rustig uw boodschap en/of uw naam en telefoonnummer in, dan ondernemen wij actie.
Het secretariaat is ook schriftelijk, zowel per brief, als per e-mail, bereikbaar. 

Contactgegevens
Fan Club Barcelona
Klarinetweg 29
4337 RB Middelburg
Tel.: 06 82 689193
E-mail: info@fanclubbarcelona.nl

Vergeet s.v.p. niet om uw lidnummer te vermelden als u contact opneemt met het secretariaat.


Ereleden

De Fan Club Barcelona is uiterst vereerd met het erelidmaatschap van President Joan Laporta én vier van Nederlands allerbeste voetballers ooit, te weten Johan Cruijff (postuum), Johan Neeskens, Ronald Koeman en Frenkie de Jong.

Voor de op 24 maart 2016 helaas veel te vroeg overleden Johan Cruijff bewaarde de fanclub sinds haar oprichting het lidnummer 0001. Met 'El Salvador' had de Fan Club Barcelona meer dan één band, getuige de samenwerkingsovereenkomst met de Johan Cruyff Foundation.


Johan Cruijff


Johan Neeskens


Ronald Koeman


Frenkie de Jong


Joan Laporta


Fanclubmagazine "Barcelona"



Het najaarsnummer:

De fanclub bestaat dit seizoen 25 jaar!! Voor u ligt het eerste fanclubmagazine van deze zilveren jubileum-jaargang! De redactie heeft er met veel plezier aan gewerkt! Bij ieder begin van een seizoen is het met de spelersaanwinsten kunst- en vliegwerk om ze op een goed geïnformeerde manier voor te stellen aan de fanclubleden. De vijf aanwinsten hebben in dit magazine ieder een apart verhaal te vertellen. Middels interviews met Ílkay Gündoğan en Alejandro Balde krijgen we een idee hoe de vlag er binnen de selectie voorhangt. Bij de dames van FCB Femení mochten we deze zomer Esmee Brugts verwelkomen! De Heinenoordse ziet een droom in vervulling gaan en geeft de vrouwenselectie weer een Oranje tintje. Er heerst bij Barça overal optimisme, net zoals bij de fanclub, dat haar 25-jarig jubileum aftrapt met een interview met oprichters Peter, Cor en Johan. Verder gingen de redactie en onze huisfotograaf voor u op bezoek bij de openingswedstrijd van het seizoen en krijgt u, in geuren en kleuren, uitleg hoe een bezoek aan het Olympisch stadion op de Montjuïc het best kan worden beleefd. Uiteraard staan we ook stil bij het debuut van Johan Cruijff bij Barça, dit jaar exact 50 jaar geleden. Kortom, genoeg leeswerk (met veel fantastische ‘eigen’ foto’s) om u in Barça-sferen onder te dompelen! Veel plezier!!

Het fanclubmagazine "Barcelona" is een prachtig full color glossy tijdschrift, dat met hart en ziel door de fanclubredactie gemaakt wordt. Het verschijnt vier keer per seizoen.

Twitter

Fan Club Barcelona op Twitter

Als moderne fanclub zijn we natuurlijk ook op de voet te volgen op Twitter. Word 'follower' en ontvang (bijna) dagelijks het actuele nieuws over FC Barcelona.

Logo Facebook

Fan Club Barcelona op Facebook

Als moderne fanclub zijn we natuurlijk ook op de voet te volgen op Facebook. Word 'vriend' en ontvang (bijna) dagelijks het actuele nieuws over FC Barcelona.

Instagram

Fan Club Barcelona op Instagram

Als moderne fanclub zijn we natuurlijk ook volgen op Instagram. Word jij ook 'volger'?


Meest gestelde vragen

Tal van onderwerpen worden uitvoerig beschreven onder "Meest gestelde vragen" (faq), te vinden rechtsbovenaan deze pagina of klik hier


Korting op fanartikelen

Als lid van de fanclub kun je, met korting van 7,5%, allerlei fanartikelen kopen. Kijk hiervoor op onze Fanshop.


Penyabijeenkomsten

Twee keer per jaar organiseert de fanclub op wisselende voetballocaties een landelijke penyabijeenkomst rond de wedstrijden tegen Real Madrid.
Kijk voor een leuke impressie eens op de pagina Penyabijeenkomsten.


Fanclub op TV

De fanclub is meermaals op TV geweest en wij hebben een aantal van deze uitzendingen op YouTube gezet. Kijk voor een overzicht op de pagina
Fanclub op TV.


Fanclub in het Nieuws

Voor een overzicht van een aantal referenties aan en artikelen over de fanclub in binnen- en buitenlandse media en kranten kun je terecht op de pagina Fanclub in het Nieuws.


Oproep vrijwilligers

De Fan Club Barcelona wordt volledig gerund door enthousiaste vrijwilligers, die gezamenlijk staan voor een professionele werkwijze, waarbij het belang van de leden altijd voorop staat.

De fanclub is specifiek op zoek naar nieuwe vrijwilligers voor de redactie van het magazine, de website nieuwsdienst en de sociale media redactie. Te veel werk komt nu terecht op de schouders van te weinig mensen, terwijl met een uitbreiding van het vrijwilligersbestand de werkzaamheden aangenaam verdeeld kunnen worden.

Om het hoge niveau van onze fanclub in stand te kunnen houden zoeken wij daarom naar serieuze kandidaten die hun specifieke kwaliteiten en een deel van hun tijd aan de fanclub willen besteden.

Bent u een echte Barça-fan, draagt u uw fanclub een warm hart toe en heeft u schrijftalent, meldt u dan middels een kort gemotiveerd briefje of e-mail bij ons aan. U haalt gegarandeerd voldoening uit de energie die u er in steekt! En wij kunnen het weten, want wij spreken uit ervaring!