Nieuws Juli 2010

29-07

Ibra blijft

Na velen geruchten laat Ibrahimovic zich zelf uit over zijn toekomst bij Barça. Met de komst van Villa speculeerde verschillende media al over een vertrek richting Engeland of AC Milaan. Zlatan is stellig: “ Ik heb nooit twijfels gehad over mijn verblijf bij Barcelona. Tijdens de vakantie waren er veel clubs die interesse hadden maar we hebben met geen van hen gesproken. Ik zie de interesse als iets positiefs. Ik zie het als een waardering van wat ik doe”. Ook met Guardiola zijn er geen problemen: “ Ook de coach heeft altijd laten weten vertrouwen in mij te hebben”. Met de komst van Villa ziet Zlatan dat niet als een gebrek aan vertouwen: “ Ik ben blij dat hij komt, het is een geweldige aanwinst. We zullen alleen maar beter worden met hem in ons team”. Ibrahimovic wil in zijn tweede jaar revanche nemen: “ Ik wil alles winnen dit jaar en het nog beter doen. Het eerste jaar is altijd moeilijk. Ik moet blijven ontwikkelen en als speler blijven groeien”.